O MNĚ

Narodil jsem se v roce 1977 v Mostištích u Velkého Meziříčí. Vyrůstal jsem v nedaleké vísce Tasově, rodišti a působišti básníka a kněze Jakuba Demla. Po skončení základní školy jsem absolvoval hotelovou školu ve Velkém Meziříčí, obor management cestovního ruchu. Poté mě v cizině čekaly různé vzdělávací programy, například Kaplan International Colleges v Irsku nebo European School of English na Maltě. V letech 2013-2014 jsem studoval na renomované škole AVT Business School v Kodani a studium zakončil zkouškou Certificate in Applied Management - Developing as a leader.

Své pracovní zkušenosti ze zahraničí jsem uplatnil ve společnosti na výrobu speciálních skříňových přívěsů a mobilních kontejnerů, kterou jsem začátkem roku 2005 založil. Společně s dánským zahraničním partnerem jsme navýšili výrobní kapacitu a postavili novou výrobní halu, kde dnes firma EUROWAGON zaměstnává 60 lidí. V roce 2017 jsem se rozhodl pro životní změnu, svůj podíl v prosperující firmě prodal a pustil se do podnikání v agroturistice.

Politicky jsem se začal angažovat v roce 2010, kdy jsem vstoupil do TOP 09 a spoluzaložil místní organizaci ve Velkém Meziříčí, kde jsem předsedou.

Kromě toho se intenzivně věnuji ochotnickému divadlu. V Tasově jsem založil soubor Tastyjátr, jehož jsem hercem i režisérem.

Jsem ženatý a mám dvě dcery.

"Problémy řeším zdravým selským rozumem."

KONTAKT

POSLAT DOTAZ

Opište Captcha

Josef Mladý

josef.mlady@top09.cz